Word lid voor 5 euro tot eind 2017

By 15 juli 2017 Geen categorie

Ook dit jaar hebben we een mooi aanbod voor nieuwe Gouden-Kruisdragers: je kan tot eind 2017 lid worden voor maar 5 euro. Je wordt dan vanaf 1 november 2017 ook lid van de wandelbond KWBN. Nieuwe leden ontvangen de badge van de Vereniging Gouden-Kruisdragers Vierdaagse en natuurlijk ons magazine GOUD! in december.

ledenwerffolder-2017

Voor 2018 bedraagt de contributie 24 euro voor het lidmaatschap inclusief een volledig KWBN-lidmaatschap (wandelvoordeelpas, wandelprogramma en het magazine Wandel.nl) of 19 euro voor het lidmaatschap inclusief een beperkt KWBN-lidmaatschap (alleen de wandelvoordeelpas). Wandelaars die al lid zijn van de KWBN via een andere organisatie, betalen voor het lidmaatschap van onze vereniging in 2018 10 euro.

Je kan je aanmelden als lid van onze vereniging via link ‘lid worden’ op de welkomstpagina van onze site of door het formulier in onze ledenwerffolder in te vullen en aan onze ledenadministratie te sturen.