Volgende ‘powered by GKD’ tocht nadert

By 5 oktober 2017 Geen categorie

Over krap twee maanden is het weer zover: de volgende ‘powered by GKD’ wandeltocht, waar onze leden samen zullen wandelen. Ditmaal zullen we op 25 en 26 november 2017 te gast zijn op Camping Twente in Boekelo bij Wandelkring DIO uit Haaksbergen. Zij organiseren dit weekend hun jaarlijkse Sint Nicolaaswandeling, ditmaal ‘powered by GKD’. We hopen natuurlijk weer veel van onze leden te mogen begroeten aan de start en onderweg.

sint17a  sint17b

De route van de Sint Nicolaastocht gaat o.a. door diverse natuurgebieden rond Haaksbergen. De route is bepijld en beschreven. Er zal ook een beschrijving zijn van het gebied en de bezienswaardigheden rond de route. Verder verwachten we Sint Nicolaas en zijn knecht op deze wandeling.

U vindt meer informatie, zoals de route naar de startlocatie en de starttijden via deze nieuwsbrief.