Verzending GOUD!

By 6 januari 2019 december 6th, 2019 Geen categorie

In december 2018 hebben we ons magazine GOUD! aan al onze leden verstuurd. Daarop hebben we een heleboel mails van leden gekregen, dat zij het magazine niet hebben ontvangen. U mag ons natuurlijk hierover altijd een berichtje sturen en dan proberen wij het probleem te verhelpen (en u alsnog het magazine toe te sturen).

Veel van onze leden hebben aangegeven dat zij het magazine liefst digitaal ontvangen. We sturen hen het magazine dan op het mailadres dat in onze ledenadministratie staat. Veel magazines bereiken hun bestemming niet, omdat leden in de loop der tijd van mailadres zijn veranderd. Als u dus ons magazine niet hebt ontvangen, controleer dan even of wij uw meest recente mailadres hebben. We ontvangen graag het juiste mailadres van u!