Powered by… in Woerden

By 14 december 2018 Powered by GKD

Ook in 2019 zien wij onze leden graag weer onderweg, tijdens onze volgende ‘powered by GKD’ wandeltocht. Op zaterdag 16 februari 2019 zijn we te gast bij wandelclub RS’80 in Woerden. Je kan er kiezen uit twee afstanden: 15 of 25 km. De Gouden-Kruisdragers zullen er niet alleen aanwezig zijn, maar de tocht is ook uitgezet door Henk Keizer, een Gouden-Kruisdrager met heel wat Vierdaagsen op zijn erelijst. Dit is de laatste keer dat hij een wandeltocht heeft bedacht voor RS’80 en het is dus ook voor hem een mooie combinatie.

    

Startlocatie:

Brediushonk, Kievitstraat 40, 3443 BG, Woerden

Starttijden:

09.00 – 10.00 uur (finish tot 16.00 uur)

Bereikbaarheid:

Vanaf snelweg A12 neem je afslag 14, Woerden en volg je vervolgens de N204 naar het Centrum. Vanaf daar hangen er borden ‘RS80’ die je naar de startlocatie leiden. De start is ook op korte afstand van treinstation Woerden en vanaf het station is de route naar de startplaats ook aangegeven met pijlen.

Nadere informatie:

http://rs80.nl/16_feb_2019.html

Leden van onze vereniging kunnen hier hun stempelkaart laten afstempelen, om zo de vijf benodigde stempeltjes te sparen voor de ‘powered by GKD’ speld. Mocht je nog geen stempelkaart hebben, dan kan je die op de startlocatie verkrijgen.