GKD Meeting Points

Tijdens de komende 4Daagse hopen we weer veel leden te ontmoeten bij onze Meeting Points. Onze vrijwilligers staan iedere dag langs de route om iedereen te voorzien van een hapje en drankje. Op de Meeting Points kun je even uitrusten, gezellig een praatje maken met onze vrijwilligers of andere Gouden-Kruisdragers ontmoeten. Maar je mag ook altijd niet-leden meebrengen om hen kennis te laten maken met onze vereniging. Je hoeft hiervoor geen pasje of badge te laten zien: je bent gewoon van harte welkom.

Onze rustpunten staan steeds op zo’n 5 tot 9km voor de finish op het gedeelte van het parcours waar alle afstanden langs komen, Er zijn, behalve op vrijdag, elke dag 2 dixies aanwezig. Die zijn bewust een beetje verdekt opgesteld, zodat ze alleen door onze leden worden gebruikt.

De Meeting Points zijn goed herkenbaar aan onze grote gouden inflatable en de beachflags. Enkele honderden meters voor de rustposten worden de Meeting Points al met witte borden aangegeven, zodat je ons bijna niet kan missen. Wij kijken er naar uit om jullie te mogen ontvangen. Zien we je daar?

Locaties GKD Meeting Points

De Meeting Points zijn te vinden op de volgende locaties:

  • Vossenpels 38 in Bemmel, vlak voor Lent (linkerkant weg)
  • Hogewaldstraat 18 in Beuningen, net voor je het dorp uitloopt (linkerkant weg)
  • Oude Kleefsebaan 17 in Berg en Dal, op het plein voor de kerk (rechterkant weg)
  • Rijksweg 73 in Malden, bij het verlaten van Malden (rechterkant weg)

 

Meeting Point – Dag 1

Adres: Vossenpels 38 in Bemmel

Info: Tussen Bemmel en Lent, aan de linkerkant van de weg, vlak voor het begin van Lent, op de kruising met Doornik, zo’n 5,5 km voor de finish

 

Meeting Point – Dag 2

Adres: Hogewaldstraat 18 in Beuningen

Info: Net voor het verlaten van Beuningen, aan de linkerkant van de weg, nabij de kruising met de Verbindingsweg, zo’n 9 km voor de finish.

 

Meeting Point – Dag 3

Adres: Oude Kleefsebaan 123 in Berg en Dal

Info: Tussen Berg en Dal en Nijmegen, aan de rechterkant van de weg, op het grote plein voor de RK-kerk, zo’n 5km voor de finish

 

Meeting Point – Dag 4

Adres: Rijksweg 73 in Malden

Info: Bij het verlaten van Malden, ca. 100m na de rotonde, aan de rechterkant van de weg (geen toilet beschikbaar!), zo’n 6,5 km voor de finish