Verzending GOUD!

By 13 juli 2021 april 28th, 2022 Gouden-Kruisdragers

In dec 2021 is magazine GOUD! verstuurd. Je kan deze editie hier downloaden: Goud december 2021

In juli 2021 hebben we ons magazine GOUD! aan al onze leden verstuurd. Je kan deze editie hier downloaden: goud juli 2021

In dec 2020 hebben we ons magazine GOUD! aan al onze leden verstuurd. Je kan deze editie downloaden:  Goud dec 2020

Veel van onze leden hebben aangegeven dat zij het magazine liefst digitaal ontvangen. We sturen hen het magazine dan op het mailadres dat in onze ledenadministratie staat. Veel magazines bereiken hun bestemming niet, omdat leden in de loop der tijd van mailadres zijn veranderd. Als u dus ons magazine niet hebt ontvangen, controleer dan even of wij uw meest recente mailadres hebben. We ontvangen graag het juiste mailadres van u!