Tijdens ons jaarlijkse informele overleg met Stichting DE 4DAAGSE spraken we het stichtingsbestuur over de afgelopen 4Daagse, waarbij veel zaken goed gingen. Met name de inkorting van de vierde dag om wandelaars met hitteletsel te voorkomen, was succesvol.
Ergernissen die onze leden aangaven, zoals voordringers (zij-instromers) bij de startvakken, een tekort aan damestoiletten, de drukte op het parcours (meer geruilde startbewijzen en veel minder uitvallers), waren ook in het 4Daagse Klantenpanel besproken. Bovendien staan deze uitdagingen ook hoog op de lijst van DE 4DAAGSE, omdat zij deze ook hebben geconstateerd.
DE 4DAAGSE deelde nog enkele nieuwe plannen met ons, zoals het voornemen om meer gebruik te maken van bestaande gebouwen en minder van tenten. We kregen inzicht in kleine routewijzigingen, maar die houden we voorlopig voor onszelf.
Van beide zijden was het een goed overleg en we besloten de avond met plannen om elkaar weer te helpen bij de Vlaggenparade, bij diverse PR-zaken en bij het opzetten van onze Meeting Points!