Let op: foutieve mail vanuit de KWbN!

By 12 januari 2024 Geen categorie
Beste leden,
Helaas verloopt de invoering van een nieuw ledenadministratiesysteem bij de wandelbond KWbN erg chaotisch. Het systeem werkt zeer slecht en dat leidt tot veel extra werklast bij onze ledenadministratie. Bovendien is aan zojuist een mail verzonden aan tenminste een deel van de KWbN-leden die hun lidmaatschap recent hebben gewijzigd (bijv. van Compleet lidmaatschap naar Basis lidmaatschap):


Wij hebben de opzegging van het lidmaatschap: KWbN Compleet van …. in goede orde ontvangen en verwerkt in onze administratie.
Het lidmaatschap wordt per 1-1-2024 beëindigd. Tot dat moment ontvang je nog producten en diensten van KWbN. Mocht je betalen via een automatische incasso dan stopt deze ook per genoemde datum.
Om onze dienstverlening verder te kunnen verbeteren, zouden we graag horen wat de reden is van jouw afmelding.
Zou je deze vraag via deze link willen beantwoorden? Alvast hartelijk dank!

Mocht je twijfelen over hoe je nu geregistreerd staat, stuur dan even een berichtje naar ledenadministratie@goudenkruisdragers.nl, maar houdt er a.u.b. rekening mee dat onze vrijwilligers momenteel worden overspoeld met vragen en dat een antwoord wellicht even op zich laat wachten.